Taşınabilir Seyyar Ses Sistemleri Hakkında Merak Edilenler

Yazar: İbrahim Yayın: 05/01/2018 Yorumlar: 0

Seyyar portatif ses sistemleri elektriksiz çalışabilmesi, usb oynatılabilmesi, taşınabilir olması ve dahili mikrofonları ile son zamanların en çok tercih edilen ses sistemleri olmayı başarmıştır. Açık yada kapalı alanlarda kullanılabilen bu sistemler tak çalıştır mantığı ile kullanıldığından çalıştırmanız çok kısa sürmektedir. Akü ve watt özelliklerine göre 3 ile 6 saat arasında elektriksiz çalıştırabileceğiniz bu sistemler aynı zamanda tekerlek yapısı sayesinde çek çek li valiz misali kolayca yer değiştirilebilmektedir.

Hem ekonomik fiyat aralığı hemde ergonomik kullanışlı yapısı ile taşınabilir ses sistemleri okullar, resmi kurumlar ve ses uygulaması ihtiyacı olan kesimler tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. İçerisinde anfisi, hoparlörü ve dahili mikrofonu olması bu sistemleri tercih edilebilir hale getirmiştir.

Seyyar ses sistemlerinde akü kullanımı ve cihazı doğru kullanım önemlidir. Mikrofon ile müzik yayınını aynı anda verdiğinizde akü kullanım süresini %30 azaltmaktadır. Ortalama 1-2 yıl ömrü bulunan dahili akünün temini kolay ve fiyatı uygundur. Portatif ses sistemlerinin diğer özellikleri ise Usb girişekho efekti, ekolayzır ve bluetooth kontrolüdür. Usb giriş sayesinde istediğiniz müzik yayınını kolayca yapabilir, ekho efekti ile sesinize akıcı bir efekt verebilir, ve bluetooth kontrol ile cep telefonunuzu seyyar ses sisteminize kolayca bağlayabilirsiniz.

Taşınabilir portatif ses sistemlerinde uygun fiyatlar, tüm özellikler ve online satın almak için online web sayfamız olan www.yonkamuzikmarket.com 'u ziyaret edebilirsiniz. 

Seyyar portatif ses sistemleri elektriksiz çalışabilmesi, usb oynatılabilmesi, taşınabilir olması ve dahili mikrofonları ile son zamanların en çok tercih edilen ses sistemleri olmayı başarmıştır. Uygun ödeme seçenekleri ile seyyar portatif ses sistemleri


Etiketler: seyyar ses sistemleri, seyyar ses sistemi fiyatları, portatif ses sistemleri, taşınabilir ses sistemleri, portatif anfiler, seyyar anfiler, taşınabilir seyyar anfiler,

Diğer Yazılarımız