Okul Ses Sistemleri Hakkında Bilgilendirmeler

Yazar: Ömer Yayın: 30/12/2017 Yorumlar: 0

Okul ses sistemleri konusunda bir çok ürün ve ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Fakat bu kadar model ve çeşit arasından seçim yapmak hak verirsiniz ki oldukça zor. Okul ses sistemi kategorisi, okul zil sistemi ve okul dış ses sistemi olmak üzere 2 grupta düşünülebilir. İç sistemde okul zili, koridor için hoparlör ve bu sistemi kumanda edecek bir okul anfisine ihtiyaç duyulur. Koridor büyüklüğü ve duvar yüksekliğine göre hoparlör seçimi yapmanızı öneririz. Şayet küçük bir okulunuz var ise 5 inç yani 13 cm ebatlı bir ürün işinizi görecektir. Daha büyük bir koridor var ise 6 yada 8 inç hoparlör tercih edebilirsiniz. 

Okul iç sisteminin olmazsa olmazı okul zil saati ise belirli bir periyotta sizin seçtiğiniz zamanlarda anfiyi otomatik açıp zili çalar ve anfiyi tekrardan kapatır.Okul zil saati seçiminde dikkat etmemiz gereken şeyler ise tamamen zil saatinin özellikleridir. Usb girişli, dahili melodili, sivil savunma ikazlı ve daha bir çok özelliğe sahip zil saatleri yer almaktadır. Okul zil saatlerini incelemek ve sipariş vermek için tıklayınız. 

Okul dış sistemde muhakkak su geçirmez hoparlör kullanmaya dikkat etmelisiniz. Uzun süreli kullanımda sizin için sorun olmaması için bu önemlidir. Okul dış sistemlerinde genelde su geçirmeyen hava tazyikli horn hoparlörler kullanılmaktadır. Horn hoparlörler ekonomik bütçeler ile kullanabileceğiniz dış alan hoparlörleridir. Şayet daha güçlü, net ve anlaşılır bir ses istiyorsanız kabinli hoparlörlerden tercih edebilirsiniz. Bu noktada size Lastvoice Lv-12600 ya da Lastvoice Lv-12800 önerebiliriz. 


Tüm Okul ses sistemlerini incelemek, karşılaştırmak ve uygun fiyatlar ile satın almak için online sayfamızı ziyaret edebilir alışverişlerinizi kolayca yapabilirsiniz. http://www.yonkamuzikmarket.com/okul-ses-sistemleri
Etiketler: okul ses sistemleri, okul zil sistemleri fiyatları, okul ses sistemi tavsiye, okul ses sistemi bağlantı şeması, okul ses sistemi fiyatları, okul zil sistemleri,

Diğer Yazılarımız